Branżowe konferencje to nie tylko okazja do wymiany myśli, wiedzy i poznania trendów. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia dobrych relacji w każdym biznesie i staramy się stworzyć jak najlepsze warunki do nawiązywania cennych kontaktów. W czasie trwania konferencji przygotowaliśmy dwa wydarzenia towarzyszące; mamy nadzieję, że dołączą Państwo do wspólnej zabawy.

26.09 Uroczysta Inauguracja

CKK Jordanki

Zapraszamy na muzyczną podróż od początków grupy The Beatles, aż po ich największe przeboje!

Zespół przez prawie całe lata sześćdziesiąte wyznaczał nowe trendy na scenie muzycznej, to do nich należy największa ilość muzycznych rekordów oraz prestiżowych nagród. Beatlesi do dzisiaj pozostają zespołem wszechczasów oraz ważną inspiracją dla wielu współczesnych artystów, a ich twórczość często określana jest jako „wyprzedzającą swoją erę”. W historii amerykańskiego rynku muzycznego nikt nie sprzedał więcej płyt niż The Beatles.
Najbardziej znane piosenki zespołu z Liverpoolu zabrzmią w aranżacji grupy muzycznej Żuki, która popularyzuje największe przeboje rockowe lat 60 i 70.

Żukom towarzyszyć będzie zespół Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą dyrektora TOS - Marka Czekały.
W programie koncertu znajdą się niezapomniane przeboje brytyjskiej grupy, m.in. Love me do, All my loving, Yesterday, Yellow Submarine, Sgt. Peppers, Obladi Oblada, Come together, Golden Slumbers, Let it be, Imagine oraz Hey Jude.

27.09 Impreza Integracyjna
Centrum Targowe PARK

Wspólny plenerowy wieczór integracyjny odbędzie się  o godz. 19.30 i potrwa do późnych godzin nocnych. Mamy nadzieję, że aura dopisze, ale na wszelki wypadek prosimy o zabranie ze sobą ciepłej, wygodnej odzieży. Ponownie spotykamy się w CT Park przy Szosie Bydgoskiej 3. Zapewniamy bezpłatny transport z wyznaczonych miejsc Torunia.